Ормузька протока знову відкрита після меморандуму між США та Іраном, але це радше пауза, ніж завершення енергетичної кризи. Про ризик «третього наф...
Привіт! Наш сайт використовує cookies, щоб покращити досвід інтернет-користувачів.